UPM2A100MED
NichiconNichicon
UPM2A100MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM2A100MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM2A100MED.pdf2.UPM2A100MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM2A100MED
Tau Wae UPM2A100MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 692435 pcs Pepa Raraunga 1.UPM2A100MED.pdf2.UPM2A100MED.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 104mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15800
UPM2A100MED-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 1.2 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 10µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM2A101MHD6
UPM2A101MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 168871 pcs
Tikiake: UPM2A101MHD6.pdf
RFQ
UPM2A100MED1TD
UPM2A100MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 935751 pcs
Tikiake: UPM2A100MED1TD.pdf
RFQ
UPM2A101MHD6TN
UPM2A101MHD6TN
Tikiake: UPM2A101MHD6TN.pdf
UPM1V821MHD1TO
UPM1V821MHD1TO
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: UPM1V821MHD1TO.pdf
UPM2A100MED1TA
UPM2A100MED1TA