UPM1V330MED
NichiconNichicon
UPM1V330MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1V330MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1V330MED.pdf2.UPM1V330MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1V330MED
Tau Wae UPM1V330MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 963040 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1V330MED.pdf2.UPM1V330MED.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 125mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 225mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15787
UPM1V330MED-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 490 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1V331MPD1TD
UPM1V331MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 489596 pcs
Tikiake: UPM1V331MPD1TD.pdf
RFQ
UPM1V271MPD
UPM1V271MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 353286 pcs
Tikiake: UPM1V271MPD.pdf
RFQ
UPM1V330MED1TD
UPM1V330MED1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: UPM1V330MED1TD.pdf
UPM1V331MHD6TO
UPM1V331MHD6TO
Tikiake: UPM1V331MHD6TO.pdf
UPM1V272MHD6
UPM1V272MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: UPM1V272MHD6.pdf
UPM1V330MED1TA
UPM1V330MED1TA