UPM1V272MHD
NichiconNichicon
UPM1V272MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1V272MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1V272MHD.pdf2.UPM1V272MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1V272MHD
Tau Wae UPM1V272MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65181 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1V272MHD.pdf2.UPM1V272MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 2.79A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.11A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 18 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2700µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1V331MHD6TO
UPM1V331MHD6TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 316046 pcs
Tikiake: UPM1V331MHD6TO.pdf
RFQ
UPM1V331MHD6
UPM1V331MHD6
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 273387 pcs
Tikiake: UPM1V331MHD6.pdf
RFQ
UPM1V272MHD6
UPM1V272MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL