UPM1V152MHD6
NichiconNichicon
UPM1V152MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1V152MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1V152MHD6.pdf2.UPM1V152MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1V152MHD6
Tau Wae UPM1V152MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88491 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1V152MHD6.pdf2.UPM1V152MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 1.84A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.05A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15781
UPM1V152MHD6-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 28 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1V151MPD1TD
UPM1V151MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 314134 pcs
Tikiake: UPM1V151MPD1TD.pdf
RFQ
UPM1V151MPD6
UPM1V151MPD6
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 487532 pcs
Tikiake: UPM1V151MPD6.pdf
RFQ
UPM1V152MHD6TN
UPM1V152MHD6TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: UPM1V152MHD6TN.pdf
UPM1V152MHD
UPM1V152MHD