UPM1V151MPD6TD
NichiconNichicon
UPM1V151MPD6TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1V151MPD6TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1V151MPD6TD.pdf2.UPM1V151MPD6TD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1V151MPD6TD
Tau Wae UPM1V151MPD6TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 269748 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1V151MPD6TD.pdf2.UPM1V151MPD6TD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 475mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-11795-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 120 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose