UPM1V122MHD
NichiconNichicon
UPM1V122MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1V122MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1V122MHD.pdf2.UPM1V122MHD.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1V122MHD
Tau Wae UPM1V122MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138073 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1V122MHD.pdf2.UPM1V122MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 1.96A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.23A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5631
UPM1V122MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 26 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1200µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1V121MPD6
UPM1V121MPD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP 120UF 35VDC RADIAL
I roto i te taonga: 450337 pcs
Tikiake: UPM1V121MPD6.pdf
RFQ
UPM1V121MPD1TD
UPM1V121MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 531307 pcs
Tikiake: UPM1V121MPD1TD.pdf
RFQ
UPM1V122MHD6TN
UPM1V122MHD6TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL