UPM1V121MPD1TA
NichiconNichicon
UPM1V121MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1V121MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1V121MPD1TA.pdf2.UPM1V121MPD1TA.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1V121MPD1TA
Tau Wae UPM1V121MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 353585 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1V121MPD1TA.pdf2.UPM1V121MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 370mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 550mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13934-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 140 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 120µF