UPM1K100MED
NichiconNichicon
UPM1K100MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1K100MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1K100MED.pdf2.UPM1K100MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1K100MED
Tau Wae UPM1K100MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 460975 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1K100MED.pdf2.UPM1K100MED.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 43mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 1.7 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 10µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1K101MHD6
UPM1K101MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 80V RADIAL
I roto i te taonga: 238070 pcs
Tikiake: UPM1K101MHD6.pdf
RFQ
UPM1J820MPD1TA
UPM1J820MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 313578 pcs
Tikiake: UPM1J820MPD1TA.pdf
RFQ
UPM1K100MED1TA
UPM1K100MED1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 80V RADIAL