UPM1J820MPD6
NichiconNichicon
UPM1J820MPD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1J820MPD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1J820MPD6.pdf2.UPM1J820MPD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1J820MPD6
Tau Wae UPM1J820MPD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 228739 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1J820MPD6.pdf2.UPM1J820MPD6.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 375mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 580mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 160 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 82µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1J681MHD6TN
UPM1J681MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 83400 pcs
Tikiake: UPM1J681MHD6TN.pdf
RFQ
UPM1J820MPD1TA
UPM1J820MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 313578 pcs
Tikiake: UPM1J820MPD1TA.pdf
RFQ
UPM1J820MPD6TD
UPM1J820MPD6TD