UPM1H1R5MDD
NichiconNichicon
UPM1H1R5MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1H1R5MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1.5UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1H1R5MDD.pdf2.UPM1H1R5MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1H1R5MDD
Tau Wae UPM1H1R5MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1.5UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 757288 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1H1R5MDD.pdf2.UPM1H1R5MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 45mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 7.5 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 1.5µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1H220MED
UPM1H220MED
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 744953 pcs
Tikiake: UPM1H220MED.pdf
RFQ
UPM1H1R5MDD1TA
UPM1H1R5MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1.5UF 20% 50V RADIAL