UPM1H182MHD
NichiconNichicon
UPM1H182MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1H182MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1H182MHD.pdf2.UPM1H182MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1H182MHD
Tau Wae UPM1H182MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66494 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1H182MHD.pdf2.UPM1H182MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 2.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.62A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5614
UPM1H182MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 25 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1800µF