UPM1E330MDD
NichiconNichicon
UPM1E330MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1E330MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1E330MDD.pdf2.UPM1E330MDD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1E330MDD
Tau Wae UPM1E330MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1105526 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1E330MDD.pdf2.UPM1E330MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 88mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 155mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15727
UPM1E330MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 800 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1E331MPD1TA
UPM1E331MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 720744 pcs
Tikiake: UPM1E331MPD1TA.pdf
RFQ
UPM1E331MPD6
UPM1E331MPD6
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 432581 pcs
Tikiake: UPM1E331MPD6.pdf
RFQ
UPM1E330MDD1TD
UPM1E330MDD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UPM1E330MDD1TD.pdf
UPM1E272MHD6
UPM1E272MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UPM1E272MHD6.pdf
UPM1E272MHD6TN
UPM1E272MHD6TN
Tikiake: UPM1E272MHD6TN.pdf
UPM1E330MDD1TA
UPM1E330MDD1TA