UPM1E271MPD6
NichiconNichicon
UPM1E271MPD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1E271MPD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1E271MPD6.pdf2.UPM1E271MPD6.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1E271MPD6
Tau Wae UPM1E271MPD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 406603 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1E271MPD6.pdf2.UPM1E271MPD6.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 525mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 700mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17672
UPM1E271MPD6-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 110 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 270µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1E271MPD
UPM1E271MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 270UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 263676 pcs
Tikiake: UPM1E271MPD.pdf
RFQ
UPM1E272MHD6TN
UPM1E272MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 84043 pcs
Tikiake: UPM1E272MHD6TN.pdf
RFQ
UPM1E271MPD6TD
UPM1E271MPD6TD