UPM1A471MPD6
NichiconNichicon
UPM1A471MPD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1A471MPD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1A471MPD6.pdf2.UPM1A471MPD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1A471MPD6
Tau Wae UPM1A471MPD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 469458 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1A471MPD6.pdf2.UPM1A471MPD6.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 535mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 670mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15702
UPM1A471MPD6-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 130 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1A472MHD6
UPM1A472MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 77322 pcs
Tikiake: UPM1A472MHD6.pdf
RFQ
UPM1A471MPD
UPM1A471MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 448678 pcs
Tikiake: UPM1A471MPD.pdf
RFQ
UPM1A471MPD6TD
UPM1A471MPD6TD