UPM1A471MPD
NichiconNichicon
UPM1A471MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1A471MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1A471MPD.pdf2.UPM1A471MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1A471MPD
Tau Wae UPM1A471MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 448678 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1A471MPD.pdf2.UPM1A471MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 475mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-15701
UPM1A471MPD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 120 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1A471MPD6TD
UPM1A471MPD6TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 197196 pcs
Tikiake: UPM1A471MPD6TD.pdf
RFQ
UPM1A392MHD6TN
UPM1A392MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 68210 pcs
Tikiake: UPM1A392MHD6TN.pdf
RFQ
UPM1A391MPD1TD
UPM1A391MPD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UPM1A391MPD1TD.pdf
UPM1A471MPD6
UPM1A471MPD6
Tikiake: UPM1A471MPD6.pdf
UPM1A392MHD
UPM1A392MHD
Tikiake: UPM1A392MHD.pdf
UPM1A472MHD6
UPM1A472MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UPM1A472MHD6.pdf
UPM1A471MPD1TA
UPM1A471MPD1TA