UPJ1K820MHD6
NichiconNichicon
UPJ1K820MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1K820MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1K820MHD6.pdf2.UPJ1K820MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1K820MHD6
Tau Wae UPJ1K820MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 178753 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1K820MHD6.pdf2.UPJ1K820MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 273mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 430mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 270 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 82µF Nga tono General Purpose