UPJ1K6R8MDD
NichiconNichicon
UPJ1K6R8MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1K6R8MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1K6R8MDD.pdf2.UPJ1K6R8MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1K6R8MDD
Tau Wae UPJ1K6R8MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 668626 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1K6R8MDD.pdf2.UPJ1K6R8MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 34mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 2.6 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 6.8µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1K820MHD6TO
UPJ1K820MHD6TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL
I roto i te taonga: 319885 pcs
Tikiake: UPJ1K820MHD6TO.pdf
RFQ
UPJ1K680MPD1TD
UPJ1K680MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 80V RADIAL
I roto i te taonga: 531312 pcs
Tikiake: UPJ1K680MPD1TD.pdf
RFQ
UPJ1K6R8MDD1TA
UPJ1K6R8MDD1TA
Tikiake: UPJ1K6R8MDD1TA.pdf
UPJ1K6R8MDD1TD
UPJ1K6R8MDD1TD