UPJ1J180MED
NichiconNichicon
UPJ1J180MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1J180MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 18UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1J180MED.pdf2.UPJ1J180MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1J180MED
Tau Wae UPJ1J180MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 18UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 760813 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1J180MED.pdf2.UPJ1J180MED.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 195mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 950 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 18µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 18µF Nga tono General Purpose