UPJ1J151MPD1TD
NichiconNichicon
UPJ1J151MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1J151MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1J151MPD1TD.pdf2.UPJ1J151MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1J151MPD1TD
Tau Wae UPJ1J151MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 439081 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1J151MPD1TD.pdf2.UPJ1J151MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 665mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 950mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5066-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 130 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 150µF