UPJ1H122MHD6
NichiconNichicon
UPJ1H122MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1H122MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1H122MHD6.pdf2.UPJ1H122MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1H122MHD6
Tau Wae UPJ1H122MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88277 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1H122MHD6.pdf2.UPJ1H122MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.88A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.14A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5540
UPJ1H122MHD6-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 31 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1200µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1H121MPD1TA
UPJ1H121MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 444755 pcs
Tikiake: UPJ1H121MPD1TA.pdf
RFQ
UPJ1H151MPD
UPJ1H151MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 359826 pcs
Tikiake: UPJ1H151MPD.pdf
RFQ
UPJ1H122MHD
UPJ1H122MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL