UPJ1H121MPD6TD
NichiconNichicon
UPJ1H121MPD6TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1H121MPD6TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1H121MPD6TD.pdf2.UPJ1H121MPD6TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1H121MPD6TD
Tau Wae UPJ1H121MPD6TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 257608 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1H121MPD6TD.pdf2.UPJ1H121MPD6TD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 435mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-5045-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 170 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 120µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1H122MHD6
UPJ1H122MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 88277 pcs
Tikiake: UPJ1H122MHD6.pdf
RFQ
UPJ1H150MDD1TD
UPJ1H150MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1691108 pcs
Tikiake: UPJ1H150MDD1TD.pdf
RFQ
UPJ1H121MPD
UPJ1H121MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL