UPJ1E821MHD
NichiconNichicon
UPJ1E821MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1E821MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1E821MHD.pdf2.UPJ1E821MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1E821MHD
Tau Wae UPJ1E821MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 266458 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1E821MHD.pdf2.UPJ1E821MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.21A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.43A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15631
UPJ1E821MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 59 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 820µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1E821MHD6
UPJ1E821MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 154766 pcs
Tikiake: UPJ1E821MHD6.pdf
RFQ
UPJ1E681MPD
UPJ1E681MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 271029 pcs
Tikiake: UPJ1E681MPD.pdf
RFQ
UPJ1E820MED1TA
UPJ1E820MED1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UPJ1E820MED1TA.pdf
UPJ1E821MHD1TO
UPJ1E821MHD1TO