UPJ1E820MED
NichiconNichicon
UPJ1E820MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1E820MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1E820MED.pdf2.UPJ1E820MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1E820MED
Tau Wae UPJ1E820MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 915848 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1E820MED.pdf2.UPJ1E820MED.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 285mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17034
UPJ1E820MED-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 470 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 82µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1E680MED1TA
UPJ1E680MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 829815 pcs
Tikiake: UPJ1E680MED1TA.pdf
RFQ
UPJ1E820MED1TA
UPJ1E820MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 831133 pcs
Tikiake: UPJ1E820MED1TA.pdf
RFQ
UPJ1E681MHD6TN
UPJ1E681MHD6TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UPJ1E681MHD6TN.pdf
UPJ1E820MED1TD
UPJ1E820MED1TD