UPJ1E182MHD6
NichiconNichicon
UPJ1E182MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1E182MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1E182MHD6.pdf2.UPJ1E182MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1E182MHD6
Tau Wae UPJ1E182MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69662 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1E182MHD6.pdf2.UPJ1E182MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.78A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.98A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 41 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1800µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1E181MPD6
UPJ1E181MPD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 180UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 643581 pcs
Tikiake: UPJ1E181MPD6.pdf
RFQ
UPJ1E221MPD6
UPJ1E221MPD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 656500 pcs
Tikiake: UPJ1E221MPD6.pdf
RFQ
UPJ1E182MHD6TN
UPJ1E182MHD6TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL