UPJ1E181MPD1TD
NichiconNichicon
UPJ1E181MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1E181MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1E181MPD1TD.pdf2.UPJ1E181MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1E181MPD1TD
Tau Wae UPJ1E181MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 426042 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1E181MPD1TD.pdf2.UPJ1E181MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 390mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 550mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11618-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 220 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 180µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1E152MHD6
UPJ1E152MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 81351 pcs
Tikiake: UPJ1E152MHD6.pdf
RFQ
UPJ1E181MPD
UPJ1E181MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 180UF 20% 25V RADIAL