UPJ1C391MPD6TD
NichiconNichicon
UPJ1C391MPD6TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1C391MPD6TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1C391MPD6TD.pdf2.UPJ1C391MPD6TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1C391MPD6TD
Tau Wae UPJ1C391MPD6TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 258845 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1C391MPD6TD.pdf2.UPJ1C391MPD6TD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 570mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 730mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5026-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 160 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 390µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1C392MHD
UPJ1C392MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 65273 pcs
Tikiake: UPJ1C392MHD.pdf
RFQ
UPJ1C470MDD1TD
UPJ1C470MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 1736523 pcs
Tikiake: UPJ1C470MDD1TD.pdf
RFQ
UPJ1C391MPD6
UPJ1C391MPD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 16V RADIAL
Tikiake: UPJ1C391MPD6.pdf
UPJ1C391MPD
UPJ1C391MPD