UPJ1C332MHD6
NichiconNichicon
UPJ1C332MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1C332MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1C332MHD6.pdf2.UPJ1C332MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1C332MHD6
Tau Wae UPJ1C332MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72814 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1C332MHD6.pdf2.UPJ1C332MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.88A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.09A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 39 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1C331MPD1TD
UPJ1C331MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 398941 pcs
Tikiake: UPJ1C331MPD1TD.pdf
RFQ
UPJ1C391MPD6TD
UPJ1C391MPD6TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 258845 pcs
Tikiake: UPJ1C391MPD6TD.pdf
RFQ
UPJ1C332MHD
UPJ1C332MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Tikiake: UPJ1C332MHD.pdf
UPJ1C391MPD6
UPJ1C391MPD6
Tikiake: UPJ1C391MPD6.pdf
UPJ1C391MPD1TA
UPJ1C391MPD1TA
Tikiake: UPJ1C391MPD1TA.pdf
UPJ1C332MHD6TN
UPJ1C332MHD6TN