UPJ1A680MDD
NichiconNichicon
UPJ1A680MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1A680MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1A680MDD.pdf2.UPJ1A680MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1A680MDD
Tau Wae UPJ1A680MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 808102 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1A680MDD.pdf2.UPJ1A680MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 97mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 155mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1.3 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1A561MPD6
UPJ1A561MPD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 560UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 485511 pcs
Tikiake: UPJ1A561MPD6.pdf
RFQ
UPJ1A680MDD1TD
UPJ1A680MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 1529804 pcs
Tikiake: UPJ1A680MDD1TD.pdf
RFQ
UPJ1A680MDD1TA
UPJ1A680MDD1TA