UPJ1A562MHD
NichiconNichicon
UPJ1A562MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1A562MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1A562MHD.pdf2.UPJ1A562MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1A562MHD
Tau Wae UPJ1A562MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108830 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1A562MHD.pdf2.UPJ1A562MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 2.34A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.61A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5523
UPJ1A562MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 26 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 5600µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1A680MDD
UPJ1A680MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 808102 pcs
Tikiake: UPJ1A680MDD.pdf
RFQ
UPJ1A680MDD1TA
UPJ1A680MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 940916 pcs
Tikiake: UPJ1A680MDD1TA.pdf
RFQ
UPJ1A562MHD6
UPJ1A562MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL