UPA0J472MHD1TO
NichiconNichicon
UPA0J472MHD1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPA0J472MHD1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPA0J472MHD1TO.pdf2.UPA0J472MHD1TO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPA0J472MHD1TO
Tau Wae UPA0J472MHD1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 137208 pcs Pepa Raraunga 1.UPA0J472MHD1TO.pdf2.UPA0J472MHD1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPA Ripple Current @ Low Frequency 1.938A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.28A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4856-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 22 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 4700µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPA0J562MHD6TN
UPA0J562MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 77989 pcs
Tikiake: UPA0J562MHD6TN.pdf
RFQ
UPA0J332MHD1TO
UPA0J332MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 163286 pcs
Tikiake: UPA0J332MHD1TO.pdf
RFQ
UPA0J472MHD
UPA0J472MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL