UPA0J472MHD
NichiconNichicon
UPA0J472MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPA0J472MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPA0J472MHD.pdf2.UPA0J472MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPA0J472MHD
Tau Wae UPA0J472MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66643 pcs Pepa Raraunga 1.UPA0J472MHD.pdf2.UPA0J472MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPA Ripple Current @ Low Frequency 1.938A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.28A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 22 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4700µF Nga tono General Purpose