UPA0J103MHD
NichiconNichicon
UPA0J103MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPA0J103MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPA0J103MHD.pdf2.UPA0J103MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPA0J103MHD
Tau Wae UPA0J103MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62553 pcs Pepa Raraunga 1.UPA0J103MHD.pdf2.UPA0J103MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPA Ripple Current @ Low Frequency 2.389A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.81A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5424
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 17 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 10000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPA0J103MHD6TN
UPA0J103MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 77005 pcs
Tikiake: UPA0J103MHD6TN.pdf
RFQ
UPA0J102MPD1TA
UPA0J102MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 232456 pcs
Tikiake: UPA0J102MPD1TA.pdf
RFQ
UPA0J103MHD6
UPA0J103MHD6