UPA0J102MPD6
NichiconNichicon
UPA0J102MPD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPA0J102MPD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPA0J102MPD6.pdf2.UPA0J102MPD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPA0J102MPD6
Tau Wae UPA0J102MPD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 193442 pcs Pepa Raraunga 1.UPA0J102MPD6.pdf2.UPA0J102MPD6.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPA Ripple Current @ Low Frequency 675mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 63 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose