UMW1E4R7MDD
NichiconNichicon
UMW1E4R7MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMW1E4R7MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMW1E4R7MDD.pdf2.UMW1E4R7MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMW1E4R7MDD
Tau Wae UMW1E4R7MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 857861 pcs Pepa Raraunga 1.UMW1E4R7MDD.pdf2.UMW1E4R7MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UMW Ripple Current @ Low Frequency 16mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 24mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15590
UMW1E4R7MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4.7µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMW1E330MDD1TE
UMW1E330MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 569960 pcs
Tikiake: UMW1E330MDD1TE.pdf
RFQ
UMW1E4R7MDD1TP
UMW1E4R7MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL