UMW1E330MDD
NichiconNichicon
UMW1E330MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMW1E330MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMW1E330MDD.pdf2.UMW1E330MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMW1E330MDD
Tau Wae UMW1E330MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 436934 pcs Pepa Raraunga 1.UMW1E330MDD.pdf2.UMW1E330MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UMW Ripple Current @ Low Frequency 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 78mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 33µF
Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMW1E220MDD
UMW1E220MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 738343 pcs
Tikiake: UMW1E220MDD.pdf
RFQ
UMW1E101MDD1TP
UMW1E101MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 726043 pcs
Tikiake: UMW1E101MDD1TP.pdf
RFQ
UMW1E330MDD1TP
UMW1E330MDD1TP
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UMW1E330MDD1TP.pdf
UMW1E220MDD1TE
UMW1E220MDD1TE
Tikiake: UMW1E220MDD1TE.pdf
UMW1E4R7MDD
UMW1E4R7MDD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UMW1E4R7MDD.pdf
UMW1E330MDD1TE
UMW1E330MDD1TE