UMW0G330MDD
NichiconNichicon
UMW0G330MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMW0G330MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 4V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMW0G330MDD.pdf2.UMW0G330MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMW0G330MDD
Tau Wae UMW0G330MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 4V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 915050 pcs Pepa Raraunga 1.UMW0G330MDD.pdf2.UMW0G330MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UMW Ripple Current @ Low Frequency 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 42mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16961
UMW0G330MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 33µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMW0G101MDD1TP
UMW0G101MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL
I roto i te taonga: 680188 pcs
Tikiake: UMW0G101MDD1TP.pdf
RFQ
UMW0G221MDD
UMW0G221MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 4V RADIAL
I roto i te taonga: 696103 pcs
Tikiake: UMW0G221MDD.pdf
RFQ
UMW0G330MDD1TE
UMW0G330MDD1TE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 4V RADIAL
Tikiake: UMW0G330MDD1TE.pdf
UMW0G331MDD
UMW0G331MDD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 4V RADIAL
Tikiake: UMW0G331MDD.pdf
UMW0G221MDD1TE
UMW0G221MDD1TE
Tikiake: UMW0G221MDD1TE.pdf
UMW0G330MDD1TP
UMW0G330MDD1TP