UMW0G101MDD
NichiconNichicon
UMW0G101MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMW0G101MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMW0G101MDD.pdf2.UMW0G101MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMW0G101MDD
Tau Wae UMW0G101MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 844216 pcs Pepa Raraunga 1.UMW0G101MDD.pdf2.UMW0G101MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UMW Ripple Current @ Low Frequency 56mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 84mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15585
UMW0G101MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMW0G101MDD1TP
UMW0G101MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL
I roto i te taonga: 680188 pcs
Tikiake: UMW0G101MDD1TP.pdf
RFQ
UMW0G330MDD1TP
UMW0G330MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 4V RADIAL
I roto i te taonga: 1301237 pcs
Tikiake: UMW0G330MDD1TP.pdf
RFQ
UMW0G330MDD1TE
UMW0G330MDD1TE
Tikiake: UMW0G330MDD1TE.pdf
UMW0G101MDD1TE
UMW0G101MDD1TE