UMT1E330MDD
NichiconNichicon
UMT1E330MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMT1E330MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMT1E330MDD.pdf2.UMT1E330MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMT1E330MDD
Tau Wae UMT1E330MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1084512 pcs Pepa Raraunga 1.UMT1E330MDD.pdf2.UMT1E330MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UMT Ripple Current @ Low Frequency 48mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-16953
UMT1E330MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMT1E330MDD1TE
UMT1E330MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 887237 pcs
Tikiake: UMT1E330MDD1TE.pdf
RFQ
UMT1E4R7MDD
UMT1E4R7MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 1051575 pcs
Tikiake: UMT1E4R7MDD.pdf
RFQ
UMT1E220MDD1TP
UMT1E220MDD1TP
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UMT1E220MDD1TP.pdf
UMT1E330MDD1TP
UMT1E330MDD1TP