UMT1E100MDD
NichiconNichicon
UMT1E100MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMT1E100MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMT1E100MDD.pdf2.UMT1E100MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMT1E100MDD
Tau Wae UMT1E100MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1251103 pcs Pepa Raraunga 1.UMT1E100MDD.pdf2.UMT1E100MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UMT Ripple Current @ Low Frequency 23mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 34.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16952
UMT1E100MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMT1E220MDD1TP
UMT1E220MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 1448234 pcs
Tikiake: UMT1E220MDD1TP.pdf
RFQ
UMT1C470MDD1TE
UMT1C470MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 827322 pcs
Tikiake: UMT1C470MDD1TE.pdf
RFQ
UMT1E100MDD1TE
UMT1E100MDD1TE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL