UMJ0G470MDL
Hua Hua
Tau Wae: UMJ0G470MDL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL
Ngā Rauemi: UMJ0G470MDL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMJ0G470MDL
Tau Wae UMJ0G470MDL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5635 pcs Pepa Raraunga UMJ0G470MDL.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UMJ Ripple Current @ Low Frequency 33mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.205" (5.20mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 47µF