UMJ0G330MDL
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMJ0G330MDL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 4V RADIAL
Ngā Rauemi: UMJ0G330MDL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMJ0G330MDL
Tau Wae UMJ0G330MDL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 4V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4210 pcs Pepa Raraunga UMJ0G330MDL.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UMJ Ripple Current @ Low Frequency 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 42mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.205" (5.20mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose