UMF0J101MDD
NichiconNichicon
UMF0J101MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMF0J101MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMF0J101MDD.pdf2.UMF0J101MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMF0J101MDD
Tau Wae UMF0J101MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 336158 pcs Pepa Raraunga 1.UMF0J101MDD.pdf2.UMF0J101MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UMF Ripple Current @ Low Frequency 57.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 115mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1.3 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMF0J220MDD1TE
UMF0J220MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 433657 pcs
Tikiake: UMF0J220MDD1TE.pdf
RFQ
UMF0J220MDD1TP
UMF0J220MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 748433 pcs
Tikiake: UMF0J220MDD1TP.pdf
RFQ
UMF0J101MDD1TP
UMF0J101MDD1TP
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Tikiake: UMF0J101MDD1TP.pdf
UMF0J470MDD1TE
UMF0J470MDD1TE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Tikiake: UMF0J470MDD1TE.pdf
UMF0J101MDD1TE
UMF0J101MDD1TE