UMF0J470MDD
NichiconNichicon
UMF0J470MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMF0J470MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMF0J470MDD.pdf2.UMF0J470MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMF0J470MDD
Tau Wae UMF0J470MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 508604 pcs Pepa Raraunga 1.UMF0J470MDD.pdf2.UMF0J470MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UMF Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-15535
UMF0J470MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 2.6 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMF0J680MDD
UMF0J680MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 445216 pcs
Tikiake: UMF0J680MDD.pdf
RFQ
UMF0J470MDD1TP
UMF0J470MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 422748 pcs
Tikiake: UMF0J470MDD1TP.pdf
RFQ
UMF1A220MDD
UMF1A220MDD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UMF1A220MDD.pdf
UMF0J330MDD1TE
UMF0J330MDD1TE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Tikiake: UMF0J330MDD1TE.pdf
UMF0J470MDD1TE
UMF0J470MDD1TE