UMA1H2R2MDD
NichiconNichicon
UMA1H2R2MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMA1H2R2MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMA1H2R2MDD.pdf2.UMA1H2R2MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMA1H2R2MDD
Tau Wae UMA1H2R2MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1641117 pcs Pepa Raraunga 1.UMA1H2R2MDD.pdf2.UMA1H2R2MDD.pdf
Te manawanui 2.2µF Te Rahi Whenua Whenua 0.059" (1.50mm)
Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm) Raupapa UMA
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 50V Paa / Case -
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Kaihauturu 13mA @ 120Hz
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga UMA1H2R2MDD
Life @ Temp. - Hapa -
Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm) Whakaahua nui 2.2µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Nga tono 2000 Hrs @ 85°C