UMA1H220MDD
NichiconNichicon
UMA1H220MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMA1H220MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMA1H220MDD.pdf2.UMA1H220MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMA1H220MDD
Tau Wae UMA1H220MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 808780 pcs Pepa Raraunga 1.UMA1H220MDD.pdf2.UMA1H220MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UMA Ripple Current @ Low Frequency 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 78mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17653
UMA1H220MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMA1H2R2MDD1TE
UMA1H2R2MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1306589 pcs
Tikiake: UMA1H2R2MDD1TE.pdf
RFQ
UMA1H2R2MDD
UMA1H2R2MDD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 1641117 pcs
Tikiake: UMA1H2R2MDD.pdf
RFQ
UMA1H220MDD1TP
UMA1H220MDD1TP