ULV2C220MNL1GS
NichiconNichicon
ULV2C220MNL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULV2C220MNL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 160V SMD
Ngā Rauemi: 1.ULV2C220MNL1GS.pdf2.ULV2C220MNL1GS.pdf3.ULV2C220MNL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULV2C220MNL1GS
Tau Wae ULV2C220MNL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 160V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ULV Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 104mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-6733-6
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose