ULH2W5R6MNL1GS
NichiconNichicon
ULH2W5R6MNL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULH2W5R6MNL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5.6UF 20% 450V SMD
Ngā Rauemi: 1.ULH2W5R6MNL1GS.pdf2.ULH2W5R6MNL1GS.pdf3.ULH2W5R6MNL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULH2W5R6MNL1GS
Tau Wae ULH2W5R6MNL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5.6UF 20% 450V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ULH Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-6698-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 4000 Hrs @ 125°C Te kaha 5.6µF