ULH2C270MNL1GS
NichiconNichicon
ULH2C270MNL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULH2C270MNL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 27UF 20% 160V SMD
Ngā Rauemi: 1.ULH2C270MNL1GS.pdf2.ULH2C270MNL1GS.pdf3.ULH2C270MNL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULH2C270MNL1GS
Tau Wae ULH2C270MNL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 27UF 20% 160V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ULH Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 97.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-6686-6
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 27µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 4000 Hrs @ 125°C
Te kaha 27µF Nga tono General Purpose