ULD2E6R8MPD1TD
NichiconNichicon
ULD2E6R8MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULD2E6R8MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ULD2E6R8MPD1TD.pdf2.ULD2E6R8MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULD2E6R8MPD1TD
Tau Wae ULD2E6R8MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 329141 pcs Pepa Raraunga 1.ULD2E6R8MPD1TD.pdf2.ULD2E6R8MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa ULD Ripple Current @ Low Frequency 68mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 129.2mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13870-2
493-13870-2-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C
Te kaha 6.8µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ULD2E4R7MPD1TD
ULD2E4R7MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 230638 pcs
Tikiake: ULD2E4R7MPD1TD.pdf
RFQ
ULD2E8R2MPD
ULD2E8R2MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8.2UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 193502 pcs
Tikiake: ULD2E8R2MPD.pdf
RFQ
ULD2E6R8MPD
ULD2E6R8MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6.8UF 20% 250V RADIAL