ULD2E5R6MPD1TA
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULD2E5R6MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5.6UF 20% 250V THRUHOLE
Ngā Rauemi: 1.ULD2E5R6MPD1TA.pdf2.ULD2E5R6MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULD2E5R6MPD1TA
Tau Wae ULD2E5R6MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5.6UF 20% 250V THRUHOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 236549 pcs Pepa Raraunga 1.ULD2E5R6MPD1TA.pdf2.ULD2E5R6MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa ULD Ripple Current @ Low Frequency 62mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 124mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C
Te kaha 5.6µF Nga tono General Purpose